VARSAK MNG Kargo
VARSAK MNG Kargo

29.02.2016

Antalya
 • Firma Adı: VARSAK MNG Kargo
 • Telefon: 0242 417 54 24-İletişim Kur
 • Telefon2: -İletişim Kur
 • Fax: -İletişim Kur
 • Eposta: Gizli-Posta Gönder
 • Websitesi: www.mngkargo.com.tr
 • İL / İlçe: Antalya / Aksu
 • Adres: Süleyman Demirel Meydan/Bulvar'i Ayanoğlu Mh. Yayla Apt. No:40/A KEPEZ/ANTALYA
 • Acıklama: Antalya VARSAK Mng kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına VARSAK mng kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibi Antalya VARSAK Mng kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  Antalya VARSAK Mng Kargo telefon numarası 0242 417 54 24 meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası ise budur. Antalya 0242 417 54 24 şubesinde işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

  Antalya VARSAK Mng Kargo şubesinin adresi : Süleyman Demirel Meydan/Bulvar'i Ayanoğlu Mh. Yayla Apt. No:40/A KEPEZ/ANTALYA ‘dir.

  Antalya VARSAK mng kargo şubesinde sizi rahatsız eden bir personel varsa veya görevini yapmayan ya da sizi rahatsız eden bir personel varsa (0212) 366 55 55 numarasını arayarak kolaycana şikayetçi olabilirsiniz. Bu tarz personeller için arama yapmak istemiyorsanız info@mngkargo.com.tr adresine şikâyetiniz ile birlikte kendi iletişim bilgilerinizi de yazarsanız bu personel veya şube hakkında işlem başlatılacaktır.

  Bu web sayfası mng kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler mng kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Mng Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen Mng Kargo’nun kendi web sitesini kullanınız.
69

Yorumlar

VARSAK MNG Kargo Hakkında Yorum Yap

Hakkında

VARSAK Mng Kargo, AntalyaVARSAK Mng Kargo, Süleyman Demirel Meydan/Bulvar'i Ayanoğlu Mh. Yayla Apt. No:40/A KEPEZ/ANTALYA, 0242 417 54 24,

Uyarı

Bu sayfada yer alan bilgiler kamuyu aydınlatma amacıyla yayınlanmaktadır.

Henüz bu firma hakkında bir şikayet yok