Trakya Kurumsal Aras Kargo
Trakya Kurumsal Aras Kargo

26.05.2016

İstanbul
 • Firma Adı: Trakya Kurumsal Aras Kargo
 • Telefon: 0212 485 4630-İletişim Kur
 • Telefon2: 0212 485 4630 -İletişim Kur
 • Fax: 0212 485 4630 -İletişim Kur
 • Eposta: Gizli-Posta Gönder
 • Websitesi: www.araskargo.com.tr
 • İL / İlçe: İstanbul / Bağcılar
 • Adres: YEŞİLBAYIR MAH. İNDERE MEVKİİ SOK. NO:8/1, ARNAVUTKÖY
 • Acıklama: İstanbul TRAKYA KURUMSAL ŞUBESİ ARAS kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına TRAKYA KURUMSAL ŞUBESİ ARAS kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibiİstanbul TRAKYA KURUMSAL ŞUBESİ ARAS kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  İstanbul TRAKYA KURUMSAL ŞUBESİ ARAS Kargo telefon numarası meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası ise budur. Aras Kargo TRAKYA KURUMSAL ŞUBESİİNDE işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

  İstanbul TRAKYA KURUMSAL ŞUBESİ ARAS Kargo şubesinin adresi : YEŞİLBAYIR MAH. İNDERE MEVKİİ SOK. NO:8/1, ARNAVUTKÖY ‘dir.

  İstanbul TRAKYA KURUMSAL ŞUBESİ ARAS kargo şubesinde sizi rahatsız eden bir personel varsa veya görevini yapmayan ya da sizi rahatsız eden bir personel varsa 444 25 52 numarasını arayarak kolaycana şikayetçi olabilirsiniz. Bu tarz personeller için arama yapmak istemiyorsanız info@araskargo.com.tr adresine şikâyetiniz ile birlikte kendi iletişim bilgilerinizi de yazarsanız bu personel veya şube hakkında işlem başlatılacaktır.

  Bu web sayfası ARAS kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler ARAS kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  ARAS Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen ARAS Kargo’nun kendi web sitesini kullanınız.
1072

Yorumlar

Trakya Kurumsal Aras Kargo Hakkında Yorum Yap

Lütfü Duman
Lütfü Duman

Trakya Kurumsal Aras Kargo

İstanbul şehir içine 12 gündür kargom halen ardesine teslim edilemedi, bunu nasıl yorumluyorsunuz ? mail aresinize ilgili bilgiler yollanmıştır.

12.05.2020 14:52:00

Mehmet Cengiz
Mehmet Cengiz

Trakya Kurumsal Aras Kargo

12 Nisan'da sipariş verdiğim kargo 20 gelmedi ve sizin elemanlariniz tarafından ifade edilmiştir kargomu istiyorum telefonlarınıza da cvp verin

28.04.2020 17:56:00

Hakkında

TRAKYA KURUMSAL ŞUBESİ ARAS Kargo, İstanbul TRAKYA KURUMSAL ŞUBESİ ARAS Kargo, YEŞİLBAYIR MAH. İNDERE MEVKİİ SOK. NO:8/1, ARNAVUTKÖY, , ...

Uyarı

Bu sayfada yer alan bilgiler kamuyu aydınlatma amacıyla yayınlanmaktadır.

Henüz bu firma hakkında bir şikayet yok