PLEVNE MNG Kargo
PLEVNE MNG Kargo

29.02.2016

Balıkesir
 • Firma Adı: PLEVNE MNG Kargo
 • Telefon: 0266 221 10 61 -İletişim Kur
 • Telefon2: 0266 221 10 62 -İletişim Kur
 • Fax: 0266 221 10 62 -İletişim Kur
 • Eposta: Gizli-Posta Gönder
 • Websitesi: www.mngkargo.com.tr
 • İL / İlçe: Balıkesir / Ayvalık
 • Adres: Plevne mah. Savaştepe cd. No.14/a Altıeylül/BALIKESİR
 • Acıklama: Balıkesir PLEVNE Mng kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına PLEVNE mng kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibi Balıkesir PLEVNE Mng kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  Balıkesir PLEVNE Mng Kargo telefon numarası 0266 221 10 61 meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası 0266 221 10 62 ise budur. Balıkesir 0266 221 10 61 şubesinde işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

  Balıkesir PLEVNE Mng Kargo şubesinin adresi : Plevne mah. Savaştepe cd. No.14/a Altıeylül/BALIKESİR ‘dir.

  Balıkesir PLEVNE mng kargo şubesinde sizi rahatsız eden bir personel varsa veya görevini yapmayan ya da sizi rahatsız eden bir personel varsa (0212) 366 55 55 numarasını arayarak kolaycana şikayetçi olabilirsiniz. Bu tarz personeller için arama yapmak istemiyorsanız info@mngkargo.com.tr adresine şikâyetiniz ile birlikte kendi iletişim bilgilerinizi de yazarsanız bu personel veya şube hakkında işlem başlatılacaktır.

  Bu web sayfası mng kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler mng kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Mng Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen Mng Kargo’nun kendi web sitesini kullanınız.
126

Yorumlar

PLEVNE MNG Kargo Hakkında Yorum Yap

Ebru akkaya
Ebru akkaya

PLEVNE MNG Kargo

Plevne MNG kargo da gelmiş olan kargom 2 gün bekletildi sonra arayıp sebebini sorduğumda hanımefendi bana Yıldız mahallesine 2 defa gidiyoruz dedi bende teslim tarihi dündü ve bu yüzden ev adresini verdim evde kimse Yok iş adresime gelebilir mi dağıtıma henüz çıkmadı dedim böyle birşey yapamayacaklarını söyledi sinirle konuşmaya devam etti bana sesini yükseltmeye başlayınca telefonu aile terbiyemden dolayı kapattım sizi şikayet edeceğim dedim. Sonrasında sağolsun dağıtım da bulunan beyfendi beni aradı eve geldiğini söyledi evde hastamız var bugün onu hastaneye götürecekler engelli hastamız var ve evde kimse Yok diyip durumu izah ettim hemen alt mahallede iş yerim var dedim sağolsun insaniyetli çıktı kargomu teslim etti. O kadının yerinde olması gereken kargoyu dağıtan kişi bence kibarlığı ve çözüm odaklı işini yaptığı için. Plevne müşteri temsilcisi hanımefendinin konuşmalarını dinleyerek bi önlem alınması şart bende müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum yıllardır böyle rezillik yaşamadım!

18.06.2019 21:28:00

Hakkında

PLEVNE Mng Kargo, BalıkesirPLEVNE Mng Kargo, Plevne mah. Savaştepe cd. No.14/a Altıeylül/BALIKESİR, 0266 221 10 61 , 0266 221 10 62

Uyarı

Bu sayfada yer alan bilgiler kamuyu aydınlatma amacıyla yayınlanmaktadır.

Henüz bu firma hakkında bir şikayet yok