Orhanlı Kurumsal Aras Kargo
Orhanlı Kurumsal Aras Kargo

26.05.2016

İstanbul
 • Firma Adı: Orhanlı Kurumsal Aras Kargo
 • Telefon: 0533 504 7254-İletişim Kur
 • Telefon2: 0533 504 7254 -İletişim Kur
 • Fax: 0533 504 7254 -İletişim Kur
 • Eposta: Gizli-Posta Gönder
 • Websitesi: www.araskargo.com.tr
 • İL / İlçe: İstanbul / Bağcılar
 • Adres: MESCİT MAH.DEMOKRASİ CAD.NO:17 /A, TUZLA
 • Acıklama: İstanbul ORHANLI KURUMSAL ŞUBESİ ARAS kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına ORHANLI KURUMSAL ŞUBESİ ARAS kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibiİstanbul ORHANLI KURUMSAL ŞUBESİ ARAS kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  İstanbul ORHANLI KURUMSAL ŞUBESİ ARAS Kargo telefon numarası meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası ise budur. Aras Kargo ORHANLI KURUMSAL ŞUBESİİNDE işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

  İstanbul ORHANLI KURUMSAL ŞUBESİ ARAS Kargo şubesinin adresi : MESCİT MAH.DEMOKRASİ CAD.NO:17 /A, TUZLA ‘dir.

  İstanbul ORHANLI KURUMSAL ŞUBESİ ARAS kargo şubesinde sizi rahatsız eden bir personel varsa veya görevini yapmayan ya da sizi rahatsız eden bir personel varsa 444 25 52 numarasını arayarak kolaycana şikayetçi olabilirsiniz. Bu tarz personeller için arama yapmak istemiyorsanız info@araskargo.com.tr adresine şikâyetiniz ile birlikte kendi iletişim bilgilerinizi de yazarsanız bu personel veya şube hakkında işlem başlatılacaktır.

  Bu web sayfası ARAS kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler ARAS kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  ARAS Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen ARAS Kargo’nun kendi web sitesini kullanınız.
1401

Yorumlar

Orhanlı Kurumsal Aras Kargo Hakkında Yorum Yap

Hakkında

ORHANLI KURUMSAL ŞUBESİ ARAS Kargo, İstanbul ORHANLI KURUMSAL ŞUBESİ ARAS Kargo, MESCİT MAH.DEMOKRASİ CAD.NO:17 /A, TUZLA, , ...

Uyarı

Bu sayfada yer alan bilgiler kamuyu aydınlatma amacıyla yayınlanmaktadır.

Henüz bu firma hakkında bir şikayet yok