HOPA MNG Kargo
HOPA MNG Kargo

29.02.2016

Artvin
 • Firma Adı: HOPA MNG Kargo
 • Telefon: 0466 351 77 22-İletişim Kur
 • Telefon2: -İletişim Kur
 • Fax: -İletişim Kur
 • Eposta: Gizli-Posta Gönder
 • Websitesi: www.mngkargo.com.tr
 • İL / İlçe: Artvin / Yusufeli
 • Adres: Orta Hopa Mah. Turgay Ciner Cad. No:65/Z1 HOPA/ARTVİN
 • Acıklama: Artvin HOPA Mng kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına HOPA mng kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibi Artvin HOPA Mng kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  Artvin HOPA Mng Kargo telefon numarası 0466 351 77 22 meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası ise budur. Artvin 0466 351 77 22 şubesinde işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

  Artvin HOPA Mng Kargo şubesinin adresi : Orta Hopa Mah. Turgay Ciner Cad. No:65/Z1 HOPA/ARTVİN ‘dir.

  Artvin HOPA mng kargo şubesinde sizi rahatsız eden bir personel varsa veya görevini yapmayan ya da sizi rahatsız eden bir personel varsa (0212) 366 55 55 numarasını arayarak kolaycana şikayetçi olabilirsiniz. Bu tarz personeller için arama yapmak istemiyorsanız info@mngkargo.com.tr adresine şikâyetiniz ile birlikte kendi iletişim bilgilerinizi de yazarsanız bu personel veya şube hakkında işlem başlatılacaktır.

  Bu web sayfası mng kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler mng kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Mng Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen Mng Kargo’nun kendi web sitesini kullanınız.
87

Yorumlar

HOPA MNG Kargo Hakkında Yorum Yap

Hakkında

HOPA Mng Kargo, ArtvinHOPA Mng Kargo, Orta Hopa Mah. Turgay Ciner Cad. No:65/Z1 HOPA/ARTVİN, 0466 351 77 22,

Uyarı

Bu sayfada yer alan bilgiler kamuyu aydınlatma amacıyla yayınlanmaktadır.

Henüz bu firma hakkında bir şikayet yok