EVKİBA KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş
EVKİBA KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş

15.07.2019

İstanbul
  • Firma Adı: EVKİBA KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş
  • Telefon: 0216 693 3830
  • Telefon2: 0216 693 3830
  • Fax: 0216 693 3830
  • Eposta: n11@evkiba.com
  • Websitesi: evkiba.com
  • İL / İlçe: İstanbul / Beykoz
  • Adres: FATİH SULTAN MEHMET CAD. OTAGCI SOK AK İŞ MERKEZİ no 1
  • Acıklama: ev ve kişisel bakımın adresi internette evkiba adlı mağaza hepsiburada, n11, gittigidiyor, trendyol gibi pazaryerlerinde satış yapmaktadır. Gün içinde aldığı siparişleri mng kargo ile gönderen sanal mağaza evkiba çok ziyaret edilmektedir.E-ticaret sektöründe müşterilere ev ve kişisel bakım ürünleri ile güvenli, kolay ve yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen Evkiba, bugün uzman bir ekip tarafından bilişim, lojistik, finans, müşteri hizmetleri v.b. departmanlarının da desteğini alarak gün geçtikçe genişleyen ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir. 2013'de küçük bir ekip ile yolculuğa başlayan ekip bugün profesyonel uzmanları ile çalışmalarına hızla devam etmektedir. P&G markalarıyla 2013 yılında sektöre giren Evkiba, daha sonraki yıllarda Coty, Numil ve Weebaby ile büyüyerek 2015'e gelindiğinde FMCG ürünleri pazarında bilinen bir marketplace olmuştur. Müşterilerinin hayatlarına hızlı çözümler katmayı amaçlayan Evkiba, kurulduğu günden bugüne fiyat avantajlı ve iade garantili ürünleri ile de tüm sorunlara çözüm olmaya devam etmektedir. Sektöre karma koli anlayışını getiren Evkiba, müşterilerinin farklı alanlardaki ihtiyaçlarını tek koli içerisine sığdırmayı başarmıştır. Sektöre kattığı yeniliklerle adından söz ettiren Evkiba’nın bakış açısı; müşterilerine daima hız ve farklılık çerçevesinde hizmet sunmaktır. Günümüzde ise Evkiba'nın iş ortakları arasında Türkiye'nin önde gelen e-ticaret siteleri Trendyol, Gittigidiyor, N11, Amazon ve Hepsiburada.com bulunmaktadır. Her geçen gün genişleyen ağlarımız ile Türkiye’de her eve girmeyi hedeflemekteyiz. Tüketicinin ihtiyaç duyduğu marka ve hizmetleri; tüketicileri anlama konusundaki uzmanlığımız ile de bir araya getirerek başarmayı hedefliyoruz.
167

Yorumlar

EVKİBA KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş Hakkında Yorum Yap

Sevinç Ülküeri
Sevinç Ülküeri

EVKİBA KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş

Trendyol firmasından aldığım, 500746522 no,lu teslimat nsu olan paketim elime ulaşmamıştır, aEvkıbe glrmasından alınmış ams henüz elime gecmemiştir, lutfen akıbetini bildirmenizi rica ederim.

3.01.2021 18:18:00

İlknur Hicin
İlknur Hicin

EVKİBA KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş

Uyeligimin iptalini istiyorum

17.11.2020 17:49:00

Gizem arslan
Gizem arslan

EVKİBA KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş

trendyoldan sizin ürününüzü sipariş ettim sizin dışınızdaki tüm ürünlerim geldi. sizinki bugün 24 eylül son gün olmasına rağmen gelmedi.

24.09.2020 14:37:00

Hakkında

ev ve kişisel bakımın adresi internette evkiba adlı mağaza hepsiburada, n11, gittigidiyor, trendyol gibi pazaryerlerinde satış yapmaktadır. Gün içinde aldığı siparişleri mng kargo ile gönderen sanal mağaza evkiba çok ziyaret edilmektedir.E-ticaret sektöründe müşterilere ev ve kişisel bakım ürünleri ile güvenli, kolay ve yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen Evkiba, bugün uzman bir ekip tarafından bilişim, lojistik, finans, müşteri hizmetleri v.b. departmanlarının da desteğini alarak gün geçtikçe genişleyen ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir. 2013'de küçük bir ekip ile yolculuğa başlayan ekip bugün profesyonel uzmanları ile çalışmalarına hızla devam etmektedir. P&G markalarıyla 2013 yılında sektöre giren Evkiba, daha sonraki yıllarda Coty, Numil ve Weebaby ile büyüyerek 2015'e gelindiğinde FMCG ürünleri pazarında bilinen bir marketplace olmuştur. Müşterilerinin hayatlarına hızlı çözümler katmayı amaçlayan Evkiba, kurulduğu günden bugüne fiyat avantajlı ve iade garantili ürünleri ile de tüm sorunlara çözüm olmaya devam etmektedir. Sektöre karma koli anlayışını getiren Evkiba, müşterilerinin farklı alanlardaki ihtiyaçlarını tek koli içerisine sığdırmayı başarmıştır. Sektöre kattığı yeniliklerle adından söz ettiren Evkiba’nın bakış açısı; müşterilerine daima hız ve farklılık çerçevesinde hizmet sunmaktır. Günümüzde ise Evkiba'nın iş ortakları arasında Türkiye'nin önde gelen e-ticaret siteleri Trendyol, Gittigidiyor, N11, Amazon ve Hepsiburada.com bulunmaktadır. Her geçen gün genişleyen ağlarımız ile Türkiye’de her eve girmeyi hedeflemekteyiz. Tüketicinin ihtiyaç duyduğu marka ve hizmetleri; tüketicileri anlama konusundaki uzmanlığımız ile de bir araya getirerek başarmayı hedefliyoruz.

Uyarı

Bu sayfada yer alan bilgiler kamuyu aydınlatma amacıyla yayınlanmaktadır.

Henüz bu firma hakkında bir şikayet yok