ELAZIĞ MNG Kargo
ELAZIĞ MNG Kargo

6.03.2016

Elazığ
 • Firma Adı: ELAZIĞ MNG Kargo
 • Telefon: 0424 237 35 15 -İletişim Kur
 • Telefon2: 0424 237 35 25 -İletişim Kur
 • Fax: 0424 237 35 25 -İletişim Kur
 • Eposta: Gizli-Posta Gönder
 • Websitesi: www.mngkargo.com.tr
 • İL / İlçe: Elazığ / Alacakaya
 • Adres: İzzetpaşa Mah. Şehit İlhanlar Cad. No:20/Z Merkez/ELAZIĞ
 • Acıklama: Elazığ ELAZIĞ Mng kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına ELAZIĞ mng kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibi Elazığ ELAZIĞ Mng kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  Elazığ ELAZIĞ Mng Kargo telefon numarası 0424 237 35 15 meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası 0424 237 35 25 ise budur. Elazığ 0424 237 35 15 şubesinde işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

  Elazığ ELAZIĞ Mng Kargo şubesinin adresi : İzzetpaşa Mah. Şehit İlhanlar Cad. No:20/Z Merkez/ELAZIĞ ‘dir.

  Elazığ ELAZIĞ mng kargo şubesinde sizi rahatsız eden bir personel varsa veya görevini yapmayan ya da sizi rahatsız eden bir personel varsa (0212) 366 55 55 numarasını arayarak kolaycana şikayetçi olabilirsiniz. Bu tarz personeller için arama yapmak istemiyorsanız info@mngkargo.com.tr adresine şikâyetiniz ile birlikte kendi iletişim bilgilerinizi de yazarsanız bu personel veya şube hakkında işlem başlatılacaktır.

  Bu web sayfası mng kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler mng kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Mng Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen Mng Kargo’nun kendi web sitesini kullanınız.
1354

Yorumlar

ELAZIĞ MNG Kargo Hakkında Yorum Yap

Hatice Akgül
Hatice Akgül

ELAZIĞ MNG Kargo

MNG BERBAT BERBAT REZIL ÖTESI. 9 MAYISTA ÜRÜNÜM MNG KARGO ŞEHIT ILHANLAR ŞUBESINE ULAŞMİŞ GÖRÜNÜYOR,BUGÜN AYİN 12 Sİ,SABAH DAGITIMA CIKARILDI DIYE MESAJ GELIYOR,BU SAAT OLDU HÂLA ORTADA YOK,TELEFONLARINA CEVAP VERMIYORLAR,TELEFON ÇALİYOR,SONRA KONUŞMA YAPILIYORMUŞ GIBI SANIYELER İLERLIYOR FAKAT KONUŞAN YOK;ONUN DA BIR HILESINI BULMUŞLAR SANIRIM. MÜŞTERIYE HIZMET ETMEMEK ICIN ELLERINDEM GELENI YAPIYORLAR.TRENDYOLDAN KARGO SECEMEDIĞIM İÇIN BU REZIL KARGOYLA HER DEFASINDA SORUN YAŞIYORUM. DAHA ÖNCE DE GELIP KARGONUZI ALİN DIYE MESAJ ATTIKLARI BILE OLDU. ŞUBEYE GITTIGIMDE ÜRÜNÜ ISTEDIGIMDE DAGITIMA CIKACAK BEKLEYIN DEDILER,NE DAGITIMA CIKTI NE GITTIGIMDE VERDILER,IKINCI KEZ GITMEK ZORUNDA KALDIM. ÜRÜNLERIMIZI ALAMIYORUZ YA,BÖYLE BIR SACMALIK OLAMAZ. ÜÇUNCU BIR YOLU VAR SANIRIM BU ÜRUNLERI ALMANIN.INSANİ ÇERÇEVELERDE DAVRANMAK ICIN SON EVREYE GELMIŞ BULUNMAKTAYIM. KAFANIZA ZORLA SİLAH DAYANİLMİŞ GIBİ CALISMAYIN YA,INSANLARI MAĞDUR ETMEYE NE HAKKINIZ VAR

12.05.2020 17:50:00

Hakkında

ELAZIĞ Mng Kargo, ElazığELAZIĞ Mng Kargo, İzzetpaşa Mah. Şehit İlhanlar Cad. No:20/Z Merkez/ELAZIĞ, 0424 237 35 15 , 0424 237 35 25

Uyarı

Bu sayfada yer alan bilgiler kamuyu aydınlatma amacıyla yayınlanmaktadır.

Henüz bu firma hakkında bir şikayet yok