Bursa BURSA MERKEZ MNG Kargo
Bursa BURSA MERKEZ MNG Kargo

28.02.2016

Bursa
 • Firma Adı: Bursa BURSA MERKEZ MNG Kargo
 • Telefon: 0224 216 08 14-İletişim Kur
 • Telefon2: -İletişim Kur
 • Fax: -İletişim Kur
 • Eposta: Gizli-Posta Gönder
 • Websitesi: www.mngkargo.com.tr
 • İL / İlçe: Bursa / Büyükorhan
 • Adres: Küçükbalıklı Mah. Fevzi Bey Cad. No:45 Osmangazi/BURSA
 • Acıklama: Bursa BURSA MERKEZ Mng kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına BURSA MERKEZ mng kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibi Bursa BURSA MERKEZ Mng kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  Bursa BURSA MERKEZ Mng Kargo telefon numarası 0224 216 08 14 meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası ise budur. Bursa 0224 216 08 14 şubesinde işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

  Bursa BURSA MERKEZ Mng Kargo şubesinin adresi : Küçükbalıklı Mah. Fevzi Bey Cad. No:45 Osmangazi/BURSA ‘dir.

  Bursa BURSA MERKEZ mng kargo şubesinde sizi rahatsız eden bir personel varsa veya görevini yapmayan ya da sizi rahatsız eden bir personel varsa (0212) 366 55 55 numarasını arayarak kolaycana şikayetçi olabilirsiniz. Bu tarz personeller için arama yapmak istemiyorsanız info@mngkargo.com.tr adresine şikâyetiniz ile birlikte kendi iletişim bilgilerinizi de yazarsanız bu personel veya şube hakkında işlem başlatılacaktır.

  Bu web sayfası mng kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler mng kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Mng Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen Mng Kargo’nun kendi web sitesini kullanınız.
110

Yorumlar

Bursa BURSA MERKEZ MNG Kargo Hakkında Yorum Yap

Hakkında

BURSA MERKEZ Mng Kargo, BursaBURSA MERKEZ Mng Kargo, Küçükbalıklı Mah. Fevzi Bey Cad. No:45 Osmangazi/BURSA, 0224 216 08 14,

Uyarı

Bu sayfada yer alan bilgiler kamuyu aydınlatma amacıyla yayınlanmaktadır.

Henüz bu firma hakkında bir şikayet yok