ADANA MERKEZ MNG Kargo
ADANA MERKEZ MNG Kargo

28.02.2016

Adana
 • Firma Adı: ADANA MERKEZ MNG Kargo
 • Telefon: 0322 346 41 88-İletişim Kur
 • Telefon2: -İletişim Kur
 • Fax: -İletişim Kur
 • Eposta: Gizli-Posta Gönder
 • Websitesi: www.mngkargo.com.tr
 • İL / İlçe: Adana / Çukurova
 • Adres: Yeni Mah. 2069 Sok. No:28/A Sarıçam/ADANA
 • Acıklama: Adana ADANA MERKEZ Mng kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına ADANA MERKEZ mng kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibi Adana ADANA MERKEZ Mng kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  Adana ADANA MERKEZ Mng Kargo telefon numarası 0322 346 41 88 meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası ise budur. Adana 0322 346 41 88 şubesinde işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

  Adana ADANA MERKEZ Mng Kargo şubesinin adresi : Yeni Mah. 2069 Sok. No:28/A Sarıçam/ADANA ‘dir.

  Adana ADANA MERKEZ mng kargo şubesinde sizi rahatsız eden bir personel varsa veya görevini yapmayan ya da sizi rahatsız eden bir personel varsa (0212) 366 55 55 numarasını arayarak kolaycana şikayetçi olabilirsiniz. Bu tarz personeller için arama yapmak istemiyorsanız info@mngkargo.com.tr adresine şikâyetiniz ile birlikte kendi iletişim bilgilerinizi de yazarsanız bu personel veya şube hakkında işlem başlatılacaktır.

  Bu web sayfası mng kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler mng kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Mng Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen Mng Kargo’nun kendi web sitesini kullanınız.
515

Yorumlar

ADANA MERKEZ MNG Kargo Hakkında Yorum Yap

Hakkında

ADANA MERKEZ Mng Kargo, AdanaADANA MERKEZ Mng Kargo, Yeni Mah. 2069 Sok. No:28/A Sarıçam/ADANA, 0322 346 41 88,

Uyarı

Bu sayfada yer alan bilgiler kamuyu aydınlatma amacıyla yayınlanmaktadır.

Henüz bu firma hakkında bir şikayet yok